Pages Menu
Categories Menu

Kobiety w strazy pozarnej

Kobiety w strazy pozarnej

Koleś, to fakt – kobiety całkowicie kocham dominujących facetów. Wiesz dlaczego? To dlatego, że są one trudne przewodowy tak od czasu, kiedy ludzie mieszkali w jaskiniach. Dominujący mężczyźni są tacy, którzy przeżyją, ścigani przez lamparty i ryb piranie.

Teraz możemy żyć w dzisiejszych czasach, gdzie nie mamy gonił przez dzikie zwierzęta bardzo często, ale pozostaje faktem, że mężczyźni dominują wciąż przyciągać kobiety przez ciężarówek.http://janpolbis.pl/pl/aktowki Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak można natknąć się jako dominującego mężczyzny tak, że można przyciągnąć każdą kobietę, którą chcesz łatwo i szybko …

Jak dominują kobiety – Korzystanie The Ultimate Domination „Seduction” Metoda

1. „Pierwszy Mover”. Jeśli chcesz być dominujący w związku, to masz zacząć wcześnie. Pamiętaj, że masz zacząć tak wcześnie, jak sama uaktualnione.

Kobiety w strazy pozarnej

Kiedy się zaszufladkować (lub postrzegane drzwi kominkowe jako miły facet) to będzie trudno być dominującym później w grze. Zrób sobie przysługę i być liderem – od samego początku.

2. „Tyrant”. Co to znaczy, że będąc „tyranem” jest to, że musi zrobić większość decyzji – nawet w jej imieniu. Jeśli padłeś „wyznawcą” w związku, to masz do zatrzymania. Objąć prowadzenie!

Następnym razem, kiedy zaplanować randkę z nią, masz do podejmowania decyzji we wszystkim – od Wybierając miejsce na zamiar pad kawalerskim późnym wieczorem. Musisz być jednym z końcowym powiedzieć. NIE rezygnować z niczego. Gdyby misbehaves i stara się powiedzieć nic robić, po prostu się odmówić.

Kobiety w strazy pozarnej

Dziwnie, może wtedy okaże się, że będzie ona zgodna z twoich decyzji i wniosków. Dziwne, ale działa – za każdym razem.

Teraz co dalej wtedy? W celu dochodzenia swoją dominację, trzeba będzie narzędziowe na temat technik hipnozy.

Jednym z takich hipnoza „Trick” jest frakcjonowania.

– autor artykułu