Pages Menu
Categories Menu

Czy warto zostac strazakiem

Czy warto zostac strazakiem

Ważne jest również, aby uniknąć nadmiernego rozciągnięcia mózgu w każdej chwili, ponieważ te rzeczy czytać po mózgu stał się zmęczony prawie nigdy nie są jeszcze pamiętał. Zapisz mózg stres marnotrawstwa energii, umieścić go używać, gdy jest to w najlepszym wydaniu, a będziesz zaskoczony, jak wspaniałe może pracować w tworzeniu pamięci niezatarty.

8. Tworzenie psychicznego zdjęcia – Mózg łączy wiele rzeczy tworząc pamięć. Rzeczy, które widzimy tworzą bardzo silny komponent instrumentów tworzenia pamięci. Więc kiedy przedstawić obrazową reprezentację co czytasz do mózgu, stwierdzi, że łatwiej przechowywać go w postaci łatwo odzysku. Jak można przeczytać, spróbować stworzyć zdjęć lub powiązać informacje do niektórych pokrewnych przedmiotów. Pomaga to wywołać informację, gdy widzisz lub Picture obiektów w mózgu. Czyniąc tak, tworzysz niezatarte wspomnienia, co czytasz.

Czy warto zostac strazakiem

9. Formularz akronimy – Innym przydatnym narzędziem w budowaniu potężną bazę pamięci to poprzez tworzenie akronimów. Te akronimy może być utworzony z pierwszych liter w słowie lub grupy liter w zdaniach lub ust. Ale ważne jest to, że porady te akronimy powinno być tak proste , jak to możliwe i powinny tworzyć znajome słowa, oświadczenia lub wiersze (muzyka).

Czy warto zostac strazakiem

Jeśli oddać swój umysł z powrotem, będziesz pamiętać, że większość lekcji nauczyłeś się we wczesnych latach życia w szkole Przedszkole były w formie piosenek i wierszy. Po prostu recytuje te utwory teraz, będziesz pamiętać lekcje. Zaskakująco, lekcje pozostały nieusuwalne od tylu lat i można przywołać w każdej chwili za pomocą magii akronimów i piosenek. Spróbuj jeszcze raz dzisiaj; nadal działa jak nigdy przedtem.

10. Poprawić co czytasz tyle razy, ile to możliwe – Wziąwszy dużo czasu do informacji „obciążenie” do mózgu, to będzie bardzo trudno utrzymać wszystkie te informacje bez zmian.

– autor artykułu