Pages Menu
Categories Menu

Zakladowa straz pozarna

W dniu 27 sierpnia 1991 roku został wysłany na Bliskim Wschodzie, co wielu świadkiem jako rozwijającego się kryzysu w ciągu tych ostatnich kilku tygodni. Ta konfrontacja zbliża znany wielu jako Operacja Pustynna Tarcza / Burza przyniósł dramatycznych zmian w życiu; nie tylko dla historii świata, czy narodów, ale dla osób, które zostały wysłane do chaosu takich okolicznościach.http://poradniastopy.pl/choroba-stop/klamry-wrastajace-paznokcie/ Grupa mężczyzn zebrało; życia, miłości, umiera i pamiętając proces, w którym zostały one zmienione.

Spójność grupy

W tym okresie był członkiem jednostki zmechanizowanej pustyni z 24. Dywizji Piechoty, a teraz obecnie nazywa trzecia średnica wewnętrzna Ft. Stewart, Georgia. Chociaż część dużej towarzystwie mężczyzn, approx. 150 członków; dla celów niniejszego opracowania moja interakcja wskazuje na osobistej interakcji i doświadczeń w moim kadrze dziesięciu mężczyzn. Ta grupa jest zamknięta grupa wojskowych z pół-niejednorodnej strukturze, ustępując możliwością umiarkowanego spójności, jeśli tylko odpowiednio prowadzony przez lidera (Corey Corey, 2002). W tej grupie był problem / zadanie zorientowana grupa. Według Reid (1997), ten typ grupy stara się rozwiązywać problemy, osiągnięcia zadań i podejmowania decyzji. Chociaż my sami w kadrze początkowo jedynym znanym ze sobą przez kilka tygodni, a my wszyscy uczestnicy dobrowolne; nasz rząd wskazał naszą potrzebę uczestniczenia w wymuszonej rozmieszczenia i rozwiązać to, co nasz rząd zadeklarował jako poważny problem. W grupie; czterech członków zostało przeniesione z 1st Ranger Battalion, aby pomóc z liczbą ludzi potrzebnych. Pozostałe sześć mężczyźni przeniósł się z wielu jednostek regularnej armii połączyć skład funkcjonalny z dziesięciu członków. Nasz oddział składał się z ośmiu kaukaskich i dwóch Afroamerykanów.
firma pogrzebowa warszawa
– autor artykułu