Pages Menu
Categories Menu

Czego nie wolno strazakowi

Czego nie wolno strazakowi

(Super Brudny) Sztuczka nr 3. Frakcjonowania. technik hipnozy daje możliwość włączenia kobiet do zwolenników w czasie krótszym niż 15 minut. Kluczem do tego jest sposób zmusić kobietę do zakotwiczenia jej głębokie emocje na ciebie i zależy od siły osobowości. Umieścić ją przez emocjonalny roller coaster, i sprawić by poczuła mieszane uczucia o Tobie.bezpieczeństwo maszyn wrocław Stosując tę ??metodę zwaną psychologiczną frakcjonowanie, można sprawić, żeby kobieta myśleć o tobie jak ktoś chce w swoim życiu.

Jednak przed użyciem tej techniki, trzeba tego ostrzeżenia ...

Frakcjonowanie jest uważany za "ciemne sztuki" taktyki, która jest podstawą uwodzenia hipnozy na bazie, a jednocześnie kontrowersyjna, jest znany jako jeden z najbardziej skutecznych taktyk kiedykolwiek wymyślone przez podziemne seductionists. Jest to opisane w systemie krok po kroku w Deadly Seduction Rękopis (http://www.DeadlySeduction.com).

Czego nie wolno strazakowi

Te taktyki psychologiczne są bardzo niekonwencjonalne techniki, które są wykorzystywane przez tajnej elity w społeczności uwodzenia. Używaj na własne ryzyko. Ja osobiście ręczyć za skuteczność tej taktyki, ale należy zachować ostrożność, ponieważ mogą one być wręcz niebezpieczne w rękach bez skrupułów.

Ale jeśli jesteś gotowy, aby dziewczęta bez zerwania potu, to zrobić w zamian ...


- autor artykułu